نمایندگی پنل پیامک چیست؟

نمایندگی سامانه پیامک امکان کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل پیامک را به شما می‌دهد. شما با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس به صورت مستقل از طریق دامنه اختصاصی به فروش سامانه پیامک می‌پردازید. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. شما برای شروع نیاز به مهارت خاصی ندارید و تمامی امکانات لازم از طرف ما در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نمایندگی پنل پیامک چیست؟
درج و مدیریت کاربران سامانه پیامک

درج و مدیریت کاربران سامانه پیامک

با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس ما، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از ۲۰ امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

نحوه کسب درامد از نمایندگی پنل پیامکی

فروش پنل پیامک

تمامی کسب و کار‌ها به سامانه پیامک نیاز دارند؛ مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و ... همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۲۴ پنل در ماه در حدود ۳.۶ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش نمایندگی سامانه پیامک

شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سامانه پیامک کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش نمایندگی پنل اس ام اس، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت، شما بابت فروش نمایندگی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود ۱۰ تومان در روز درامد ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی ۱.۵ میلیون تومان خواهد بود.

پیامک‌های ارسالی

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما روزانه ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند، با سود هر پیامک ۲ تومان؛ ماهیانه بیش از ۳ میلیون تومان درامد خواهید داشت.

درج بسته و تعرفه دلخواه

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید. 

آینده کاری خود را همین امروز بسازید

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند در ابتدا تا ۱.۵ میلیون تومان ماهیانه و بعد از یک سال تا ۲۰ میلیون تومان در هر ماه برایتان سود داشته باشد… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!
نه دفتر کار نیاز است، نه مهارت و دانش فنی، نه حتی صرف زمان زیاد. ما همه امکانات لازم را برای شروع در اختیارتان می‌گذاریم و تنها کار شما فروش خواهد بود. آن هم با نام تجاری خودتان و بدون آنکه اسمی از ما برده شود.

پاسخ سوالات متداول برای اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه

خیر، نمایندگی سامانه پیامک معاف از هزینه تمدید سالیانه می‌باشد و نمایندگی پنل پیامک بدون تاریخ انقضا و به‌صورت دائمی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بله خط خدماتی را در اختیار شما و تمام کاربران شما قرار می‌دهد تا بتوانید به سادگی به شماره‌های مسدود پیامک ارسال کنید.
بله، اگر پنل نمایندگی فوق پیشرفته را تهیه کرده باشید و مشتری شما بسته پنل پیامک نمایندگی تهیه کرده باشد، نماینده شما نیز می‌توانند کاربر جذب نماید و شما نیز در سود فروش پیامک سهیم خواهید بود و لازم به ذکر است که شما بابت ساخت نمایندگی پنل اس ام اس هیچ هزینه ای را به ما پرداخت نمی‌کنید.
شما به عنوان نماینده سامانه پیام کوتاه می‌توانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain به‌صورت ریبرند بدون آنکه اسمی از ما وجود داشته باشید از سامانه پیامک استفاده کنید، ابتدا یک دامنه تهیه کنید سپس DNS های دامنه خود را روی DNS های شرکت تنظیم نمایند یا اگر قصد راه‌اندازی سامانه پیامکی بروی ساب دامنه باشد دارید، در بخش arecord آدرس ip سرور ما تنظیم کنید تا کاربران شما از دامین شما وارد سامانه پیامکی شوند.
نماینده محترم سامانه پیامکی می‌توانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود (اعم از متن کپی‌رایت، اطلاعات درباره ما، تماس با ما و تعرفه‌ها و…) را در نرم افزار پنل پیام کوتاه ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه پیام کوتاه ملاحظه نمایند.
بله، تمامی آپدیت‌هایی که به‌صورت مداوم برای بهبود عملکرد سامانه پیامک و ماژول‌هایی که برای افزایش کارایی سامانه پیامک عرضه می‌شود به‌صورت رایگان در اختیار شما به عنوان نماینده سامانه پیامک قرار می گیرد.
در حقیقت ما تمام زیر ساخت‌ها را برای انجام فرایند بازاریابی و جذب مشتری توسط شما انجام می‌دهیم تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه‌ای به کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل پیامک اقدام نمایید.
خیر، شما خرید نمایندگی پنل پیامک امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید.
خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی سامانه پیام کوتاه ما، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست.
بله شما می‌توانید از طریق بخش مدیریت و تنظیمات نمایندگی پنل پیامک بخش ثبت نام آنلاین برای دامنه (آدرس اینترنتی خود) را به صورت رایگان فعال نمایید.
فهرست